Aktualności Resaco

img

Nowa linia do produkcji worków

My już po instalacji i szkoleniach z obsługi nowej linii do produkcji worków. Linia zoptymalizuje nasz proces produkcyjny, zapewni ciągłość pracy, co przede wszystkim wpływa na szybkość realizacji zamówienia, zmniejszenie odpadu produkcyjnego oraz na końcową jakość produktu. Rozwijamy się dalej!

img

Resaco od niedawna z ®

Nasz znak towarowy otrzymał pozytywną decyzję od Urzędu Patentowego. Marka naszej firmy została zarejestrowana na terytorium państw członkowskich Unii Europejskiej i tylko my posiadamy wyłączne prawo do posługiwania się znakiem towarowym Resaco! A w całym tym galimatiasie przepisowym, dotyczącym rejestracji naszego znaku wsparła nas Kancelaria Patentowa Aneta Balwierz-Michalska Rzecznik Patentowy.

img

Certyfikat BLUE ANGEL dla Resaco!

Jeszcze nie ochłonęliśmy po podpisaniu umowy o dofinansowanie, a już mamy dla Was kolejną nowinkę, która stawia naszą firmę na jeszcze wyższym szczeblu świadomości ekologicznej! Jakiś czas temu podjęliśmy działania by otrzymać certyfikat, który daje POTWIERDZENIE na to, że nasze poszczególne produkty są produkowane z surowców wtórnych. Przedstawiamy wam certyfikat BLUE ANGEL. Certyfikat ten informuje konsumenta o produktach wysokiej jakości pod względem ekologicznym i potwierdza, że dany wyrób z naszego asortymentu został wyprodukowany CO NAJMNIEJ w 85% z materiału pochodzącego z recyklingu. Co dalej? Nie zatrzymujemy się, będziemy się ciągle rozwijać, a o wszystkich nowinkach przeczytacie na naszym facebook'u.

img

Hej ho! Na budowę - worki z Resaco! Poznajcie naszą ekipę do zadań specjalnych!

Resaco MAGNAT Professional to hiper niezniszczalne worki przemysłowe i budowlane. Ocena 10/10. Żaden ciężar im niestraszny.

img

Rozwój działalności eksportowej firmy Resaco Sp. z o.o. poprzez promowanie produktów na rynkach zagranicznych.

Pragniemy poinformować, że Resaco Sp. z o.o. otrzymało dofinansowanie w ramach działania: 3.3: Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Tytuł projektu: Rozwój działalności eksportowej firmy Resaco Sp. z o.o. poprzez promowanie produktów na rynkach zagranicznych. Tym samym w najbliższych latach możecie nas wypatrywać między innymi na imprezach targowych w Amsterdamie, Monachium oraz Kijowie

img

Jesteśmy już na Facebooku

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów stajemy się bardziej transparentni. Zapraszamy na nasz profil.

więcej
image

Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji

Od poniedziałku do piątku między 7:00 a 15:00 jesteśmy do Waszej dyspozycji.

więcej

W naszej pracy stawiamy zawsze na jakość produktu i szybką realizację.

img
Michał Bastek
Właściciel