O nas

resaco - producent z doświadczeniem

Poznaj nas

Zajmujemy się profesjonalną produkcją folii i worków na odpady przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem - dogłębnie poznaliśmy wymogi rynku, potrzeby i oczekiwania klientów oraz niezbędne standardy jakości.

Czymś, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest ciągła inwestycja - zarówno w najnowsze technologie, sprzęt i maszyny, jak i we własny rozwój i podwyższanie kompetencji. Dbamy o jakość, wytrzymałość i niezawodność naszych produktów.

Cenimy długofalowe, partnerskie współprace. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym naszych produktów i satysfakcjonującej obsłudze rzesza naszych klientów szybko się poszerza - obecnie działamy już na skalę ogólnopolską i europejską. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poznaj naszą ofertę

Nasz zespół
team

resaco - producent z doświadczeniem

Pasja i zaangażowanie

Od początku naszej działalności zespół sukcesywnie się powiększał. Udało nam się znaleźć ludzi, dla których praca to pasja, a nie przykry obowiązek.

Sprawne funkcjonowanie firmy nie byłoby możliwe bez zgranego zespołu. Resaco to ludzie. Co ich łączy? Chęć rozwoju, poszerzania wiedzy i własnych horyzontów oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Poznaj nasze produkty

resaco – w trosce o środowisko

Recykling - Dobre Praktyki w Firmie

Czujemy się odpowiedzialni za otaczające nas środowisko. Podejmujemy szereg działań oraz inicjatyw, które mają na celu ograniczenie negatywnego wpływu naszej firmy na środowisko. Edukacja ekologiczna w Resaco jest na najwyższym poziomie, a każdy z pracowników wie jak ważnym aspektem działania firmy jest właśnie ochrona środowiska.

Nasze worki produkujemy z surowców wtórnych – regranulatu.

resaco - w trosce o środowisko

Recykling w liczbach

Czy wiesz, że recykling 1 kilograma plastiku to zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o 2 kilogramy w porównaniu z zastosowaniem surowców pierwotnych? Zmiany klimatyczne to poważny problem współczesnych czasów. Potrzebne są konkretne działania, nie tylko pojedynczych jednostek, ale całego społeczeństwa. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa - naszym zdaniem, mają wręcz obowiązek, by zadbać o środowisko naturalne, wybierając najefektywniejsze rozwiązania.

Zobacz, jak zmniejszamy emisję dwutlenku węgla do atmosfery:

540 000 kg
kilogramów CO2 mniej w tym miesiącu
czyli tyle CO2, ile powstaje w wyniku przejechania:
763 000
kilometrów średnim samochodem osobowym
resaco - w trosce o środowisko

Zmieniamy się

  • w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych zamontowaliśmy czujniki włączające i wyłączające świtało, które przyczyniają się do oszczędności energii,
  • ekodrukowanie: każde stanowisko komputerowe posiada ustawienia domyślnego dwustronnego wydruku w odcieniach szarości,
  • ograniczenie liczby dokumentów (zmniejszenie ilości używanego tuszu, papieru, energii), m.in. dzięki możliwości wysyłki faktur w formie elektronicznej,
  • w firmie segregujemy odpady, co przyczynia się do ilości odzyskiwanych materiałów. Na każdym piętrze naszego budynku znajdują się pojemniki do segregacji odpadów,
  • stale podnosimy świadomość ekologiczną pracowników. Uczymy by stosować zasady ochrony środowiska w każdym aspekcie życia codziennego,
  • w całym zakładzie zastosowano oświetlenie LED,
  • zakład posiada centralę rekuperacyjną, która odzyskuje energię cieplną wytwarzaną w procesie produkcji i ogrzewa nią pomieszczenia socjalno - produkcyjne.
nasza historia

Już od ponad 20 lat działamy na rynku. Wszystkie zamówienia realizujemy zachowując najwyższe standardy jakości.

zobacz, jak pracujemy

Galeria